Hotel Podkarpacie, Bieszczady, Beskid Niski - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Hotel

 

Hotel Jaś Wędrowniczek to miejsce, które cieszy się sporym uznaniem klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasz hotel mieści się w Rymanowie w Beskidzie Niskim. Każdego roku odwiedza nas  ogromna liczba Gości z całego kraju, którzy doceniają atrakcje okolicy oraz możliwość wypoczynku w komfortowych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszego hotelu!

KONTAKT RECEPCJA :
tel.: +48 13 43 567 33
tel.kom: ++48 603 364 444
e-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl
 

Hotel Rymanów — co to za miejsce?

Jaś Wędrowniczek jest idealnym miejscem  zarówno na spotkania biznesowe, jak i na rodzinny wypoczynek, ze względu na wysoki poziom obsługi i standard wyposażenia .Wygodne pokoje oraz kameralne wnętrza zapewniają naszym Gościom pełen komfort. Malownicza okolica natomiast sprzyja długim spacerom, zachwyca pięknem Beskidu oraz widokami  Bieszczad. 

Hotele województwo podkarpackie — zakres oferty

W naszym hotelu w województwie podkarpackim znajduje się 19 komfortowych pokoi.

  • pokój jednoosobowy,
  • pokoje trzyosobowe,
  • pokoje dwuosobowe,
  • pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie i łóżkiem wodnym,
  • pokój dwuosobowy Lux, salon, okrągłe łóżko, balkon, jacuzzi.

Goście mogą skorzystać z sauny suchej oraz parowej. Pobyt w Jasiu Wędrowniczku z pewnością docenią zatem miłośnicy wysokich temperatur. Wszystkim naszym Gościom oferujemy także Room Service. Dzięki tej usłudze nasi Goście mogą czuć się jeszcze bardziej komfortowo. 

Dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać hotel Jaś Wędrowniczek ze względu na niepowtarzalny klimat  pokoi, uprzejmą obsługę, pyszne jedzenie i atrakcyjną okolicę. Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają zalety tego miejsca, dlatego cieszymy się dużym zainteresowaniem i dobrą  opinią w całej Polsce.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!