Konferencje - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Konferencje

Konferencje

Kompleksowa oferta dla biznesu

Zapraszamy do skorzystania z oferty w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, prezentacji, warsztatów. Kompleksowa organizacja konferencji i spotkania biznesowe na wysokim poziomie, to zdecydowanie nasze atuty.

 

Zgodnie bowiem z § 28 ust. 9 pkt 1 rozporządzenia zakazane jest organizowanie imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju, z wyłączeniem imprez, spotkań i zebrań do: 10 osób (obszar czerwony)
i 20 osób (obszar żółty) – bez wliczania w to ich obsługi. Dotyczy to również szkoleń, gdyż prawodawca nie wyłączył tej działalności z tego limitu (wyłączenie takie dotyczy organizacji niektórych egzaminów – § 28 ust. 11 2 rozporządzenia).

Szkolenia do 10 osób (obszar czerwony), mogą się odbywać

Zapraszamy do skorzystania z naszych sal konferencyjnych:

Do Państwa dyspozycji oferujemy trzy sale konferencyjne zróżnicowane pod względem wielkości i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale mogą być dowolnie aranżowane w zależności od potrzeb, co pozwala na sprawne organizowanie konferencji biznesowych, warsztatów i szkoleń odpowiednio dostosowanych do wymagań naszych klientów.
Organizacja konferencji i szkoleń, to przede wszystkim profesjonalna obsługa gości w zakresie zakwaterowania, cateringu oraz organizacji atrakcji na wieczorne imprezy integracyjne. Zapewniamy przerwy kawowe, lunch, catering.

Nasze kilkuletnie doświadczenie, pozwala nam na sprostanie Państwa wysokim wymaganiom, nie tylko przy organizacji konferencji i szkoleń, ale też w zakresie organizacji imprez integracyjnych i eventów.