Sale konferencyjne Podkarpackie - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Sale konferencyjne

Jeżeli interesuje Państwa organizacja   szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych w salach konferencyjnych na terenie województwa podkarpackiego, to hotel Jaś Wędrowniczek jest idealnym miejscem. Przestronne sale  oraz ich wyposażenie pozwalają na organizację firmowych spotkań w komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi sal konferencyjnych.

Czym charakteryzują się nasze sale konferencyjne?

Nasze sale konferencyjne są zróżnicowane pod względem wielkości. Dzięki temu mogą Państwo wybrać pomieszczenie o metrażu odpowiadającym liczbie uczestników spotkania. Każde z nich jest wyposażone w sprzęt multimedialny,niezbędny przy omawianiu ważnych tematów firmowych i nie tylko, doskonałą akustykę,

Nasi Goście bardzo często wybierają hotel Jaś Wędrowniczek do organizacji:

  • szkoleń,
  • konferencji,
  • prezentacji,
  • spotkań biznesowych,
  • warsztatów.

Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze takich eventów i za każdym razem dbamy o pomyślny przebieg spotkań.

Sale konferencyjne — dlaczego hotel Jaś Wędrowniczek?

Warto wybrać naszą ofertę ze względu na najwyższy standard obsługi. Na uwagę zasługuje również poziom wyposażenia oraz możliwość zaaranżowania sal do określonych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!


Nasze kilkuletnie doświadczenie, pozwala nam na sprostanie Państwa wysokim wymaganiom, nie tylko przy organizacji konferencji i szkoleń, ale też w zakresie organizacji imprez integracyjnych i eventów. 

KONTAKT: