Sala weselna Podkarpacie - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Sala weselna

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane wesele w niezwykłej oprawie, bez stresu,  bez zmartwień, sprawnie,  a przy tym oszczędzając czas i pieniądze oraz zadbamy o wszystkie szczegóły podczas przyjęcia.

Proponujemy Państwu bezpłatną  konsultację dotyczącą kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego. To do nas należy zadbanie o wszystkie szczegóły podczas Państwa przyjęcia. Nasze ponad 14-letnie doświadczenie pomoże Państwu w wyborze wszystkich usług związanych z organizacją wesela – od klimatycznego kościółka na ślub, menu – po fotografa, zespół muzyczny i zakwaterowanie gości hotelowych.
Dołożymy wszelkich starań, abyście byli Państwo spokojni w tym najpiękniejszym dniu w życiu.

KONTAKT:

Wesele na Podkarpaciu — nasza sala weselna

W naszej sala weselnej w Rymanowie, w hotelu Jaś Wędrowniczek to miejsce, zapewnimy:

  • wykwintne menu,
  • elegancki wystrój
  • profesjonalną obsługę kelnerską
  • sprzęt audiowizualny wysokiej klasy
  • możliwość komfortowego noclegu dla Pary Młodej oraz dla Gości.

Atrakcyjne otoczenie to między innymi: mini zoo, plac zabaw oraz oczko wodne. Dla najmłodszych dostępna jest bardzo dobrze wyposażona sala zabaw, kącik zabawa na  restauracji oraz duży plac zabaw na świeżym powietrzu.

Sala weselna Rymanów — dlaczego nasza oferta?

Nasza sala weselna w Rymanowie to doskonały wybór w sytuacji, gdy zależy Państwu na maksymalnie profesjonalnej obsłudze. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych. Doskonałe opinie i zadowolenie naszych Gości  to dla nas priorytet. Serdecznie zapraszamy do wyboru właśnie naszej oferty. 

Hotel**Restauracja  Jaś Wędrowniczek