Atrakcje okolicy Jaś i Dzieciaki - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Jaś i Dzieciaki

Atrakcje okolicy Jaś i Dzieciaki

Mały Jasio Jada – Menu dla dzieci

W naszej restauracji dbamy o to, by najmłodsi goście mieli pełne brzuszki. Wiemy, że dzieci lubią potrawy delikatne i słodkie. Specjalnie dla nich nasi kucharze  przygotują pyszne naleśniki, krokodylki drobiowe, zupkę pomidorową i pozostałe pyszności z wyjątkowego  menu ”Mały Jasio Jada”

Kolorowy Świat Kubusia Puchatka – wyjątkowy plac zabaw

Na naszym placu zabaw nikt nie ma prawa się nudzić.  Mamy tutaj bardzo wiele atrakcji dla najmłodszych. Znajdują się tutaj małe domki, gdzie można się bawić w chowanego, huśtawki, piaskownica,  jest też „kuchnia” dla małych kuchcików, różne drewniane pojazdy dla kierowców i twierdza Kubusia Puchatka , którą można zdobywać  różnymi sposobami – po schodkach, po bezpiecznej drabince lub wspinając się.  Nasz plac zabaw mieści się w otoczeniu wysokich brzóz, które chronią małych gości przed słońcem. Malunki Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, czynią miejsce kolorowym i radosnym.

Mini Zoo

Dzieci kochające zwierzęta mogą u nas obejrzeć króliki, świnki morskie, owieczki i kozy.  W specjalnie urządzonym Mini Zoo znajdują się też gołębie.

Imprezy dla dzieciaków

Z okazji urodzin organizujemy Kinderbale, mały solenizant może u nas spotkać się z najbliższymi przyjaciółmi i wesoło spędzić czas. Oprócz tego Jaś Wędrowniczek organizuje corocznie letni piknik rodzinny „Mama, tata i ja”, podczas pikniku dzieci korzystają z licznych atrakcji i pokazów, towarzyszy im  animator zabaw.  Nasz hotel pamięta też o najmłodszych przy okazji Dnia Dziecka, organizujemy również Mikołajki.

Fundacja Jaś Wędrowniczek

Nasza Fundacja została stworzona, by pomóc ambitnym dzieciom realizować marzenia, motto fundacji brzmi: „I ty możesz zostać mistrzem”.  Skupiamy się głównie na sporcie, widzimy w najbliższym otoczeniu wiele nieodkrytych talentów. Często względy finansowe stoją na przeszkodzie do dalszego rozwoju i realizacji dziecięcych pasji. Dlatego chcemy pomagać skutecznie.  Współpracujemy z ludźmi, którzy jako cel nadrzędny stawiają dobro dzieci.

.