Bieg Górski Zamczyska Trail - Jaś Wędrowniczek

2019-06-15 Bieg Górski Zamczyska Trail

15 czerwca 2019r. odbył się:
Bieg Górski "Zamczyska Trail"

 

 

IV edycja biegu górskiego Zamczyska Trail przed nami, zapraszamy już w sobotę – 15 czerwca, do Rymanowa Zdroju. Biuro Zawodów i Punkt Kibica ulokowane będą pod Altanami nad Czarnym Potokiem . Biegacze tradycyjnie zmierzą się zmierzą się na dwóch dystansach, półmaraton 21km oraz „dycha na Zamczyska”. Trasy obu dystansów wiodą terenem górzystym, wytyczonymi szlakami jak

i leśnymi dzikimi ścieżkami, drogami utwardzonymi i asfaltowymi. Oba dystanse cechuje bardzo duża suma przewyższeń, jednym słowem będzie hardkorowo!

W tym roku extra bonusem dla wszystkich chętnych biegaczy oraz wolontariuszy i kibiców, będzie bieg po zachodzie słońca, pod osłona nocy czyli Zamczyska Trail by Night, bieg bez oficjalnej klasyfikacji, pomiaru czasu i nagród. Na każdego, kto podejmie wyzwanie, będzie czekał pamiątkowy dyplom z ukończenia nocnej trasy i wspólne ognisko.

Organizatorem biegu jest Kamil Kardach i firma Kardach T.T.E. oraz Klub Biegacza Finisz Rymanów.
Ta sportowa impreza została objęta patronatem przez Burmistrza Gminy.

Zapraszamy od godz. 10.00 do wspólnego kibicowania, oczywiście „Jaś Wędrowniczek” będzie tam razem z wami. Zapewniamy catering dla zawodników a dla wszystkich zimne piwo i napoje chłodzące. Zakończenie i uroczysta dekoracja zwycięzców, zaplanowana jest na godz. 13.45.

Wieczorny start biegu nocnego o godz.21.00. – zbiórka wszystkich chętnych, którzy podejmą to wyzwanie na dziesięć minut przed startem, pod Altanami nad Czarnym Potokiem.