Sala restauracyjna - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Sala restauracyjna

Sala restauracyjna

Wnętrze, które wzbudza podziw i wzmaga apetyt


Szczególny klimat tej sali nadają obrazy, oryginalne lampy, zegary, stare beczki, kufry i skrzynie, galeria zdjęć gości „Jasia Wędrowniczka” i kącik starych instrumentów muzycznych dopełniają całości. Sala jest klimatyzowana, dzięki temu nawet w najbardziej upalne dni jest tu bardzo przyjemnie. To wszystko sprawia, że czas tutaj spędzony jest wyjątkowy, wspólny posiłek ze znajomymi, rodziną czy kolacja biznesowa to gwarancja smaków kuchni najwyższej jakości.  


Sala restauracyjna, to znakomite miejsce na organizację imprez do 80 osób:
• spotkania firmowe, bankiety, imprezy integracyjne
• przyjęcia weselne, uroczystości rodzinne i towarzyskie
• zjazdy absolwentów, spotkania klasowe

Podróż o smaku wina

Odkryj tajemnice zaklęte w winie

„Jaś Wędrowniczek” zaprasza w podróż o smaku wina, proponujemy wyjątkowe doznania, nie tylko dla koneserów tego szlachetnego trunku. W naszej ofercie mamy wiele gatunków win z różnych zakątków świata.

Cenimy  również wina z polskich winnic, również tych, które znajdują się w najbliższej okolicy i kultywują tradycje związane z produkcją win regionalnych. Szczególnie polecamy wina z Winnicy Zamkowej w Odrzykoniu oraz z Winnicy Jasiel, położonej pod Jasłem. Właściciele dbają, by były to wyroby najwyższej jakości, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na konkursach winiarskich.

Nasi kelnerzy w sposób profesjonalny pomogą Państwu dobrać wino odpowiednie do okoliczności.

Zapraszamy w podróż o smaku wina


KONTAKT:
REZERWACJA  STOLIKÓW   134356733