Atrakcje Okolicy Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

JAŚ WĘDROWNICZEK Korczyna - Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier

20

Atrakcje Okolicy Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier

Mistrzowski lokal w małej Korczynie.

Pijalnia Czekolady w Korczynie to fascynujące miejsce pełne magii i pasji, atrakcja dla dzieci, zachwyci też starszych. Historia czekolady opowiedziana z wielkim smakiem…

Założyciel Pijalni Mirosław Pelczar, Mistrz Polski Cukierników dba nie tylko o wyśmienity smak dostępnych tutaj wyrobów, ale także o wystrój.  Pijalnia to taka mini fabryka, w której proces tworzenia czekolady możemy obserwować na żywo . Aranżacja sali nawiązuje do dawnych manufaktur, a przestronność wnętrza zapewnia komfort i spokój. Mali goście są zafascynowani jeżdżącym tu pociągiem z czekoladą, albo innymi atrakcjami – piłkarzykami, interaktywną podłogą, kinem 3D, jest tu nawet małpi gaj. Wszystko to sprawia, że jest to zdecydowanie miejsce, którego dzieci nie chcą opuszczać.

Wysoka jakość.

Oryginalne receptury serwowanych przez właściciela pralin, trufli, czekolad ręcznie robionych i pitnych zapewniają niesamowite doznania smakowe.

Atuty tutejszych wyrobów to dbałość o najwyższej jakości naturalne składniki oraz światowy poziom właściciela. Na miejscu można zakupić eleganckie zestawy prezentowe, które zaskoczą smakiem i oryginalnym wykonaniem.

Pijalnia znajduje się w centrum Korczyny, pod adresem Rynek 18.