Wielkie Wyprawy Paulina Wiolina - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

2017-11-16 Wielkie Wyprawy Paulina Violina

Wielkie Wyprawy

PAULINA VIOLINA

„MUZYCZNA PODRÓŻ PO AMERYCE POŁUDNIOWEJ”

 

Jestem skrzypaczką, wokalistką, joginką, podróżniczką, marzycielką.
Moja muzyka płynie z głębi serca, z szacunku dla przyrody do matki Ziemi- Patchamamy, z doświadczeń jakie niesie codzienne życie, ze szczęścia, z radości , ze smutku i łez, z prawdy o nas samych i o naszych pragnieniach i marzeniach.
Mój relaksacyjny koncert przeplatany opowieściami o Ameryce Południowej to przepiękna szamańska podroż wgłąb siebie, która pozwoli Ci zrelaksować twój oddech, twoje ciało, poczuć swoje serce i pobyć z nim. Usłyszeć o co Cię prosi i jaką drogę ci wskazuje. Poczujmy moc jedności, moc naszej intuicji i siły uzdrawiające jakie niosą dźwięki.

 


Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat.Ukończyłam szkołę 1go stopnia we Wrocławiu.
Magię muzyki jednak moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podroży do Brazylii w wieku 17 lat.

Podroż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą, odkryły we mnie prawdziwa pasje do grania, moc tworzenia. Uświadomiły że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania.
Podczas moich podroży miałam zaszczyt brać odział w wielu wspaniałych projektach muzycznych. W Europie i Brazylii, na rożnego rodzaju festiwalach jogowych , warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z rożnymi wspaniałymi szamanami i artystami z całego świata.