POSMAKUJ BIESZCZAD Z JASIEM WĘDROWNICZKIEM - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

2022-08-31 Jasiowa Piwniczka - sklep internetowy

POSMAKUJ BIESZCZAD Z JASIEM WĘDROWNICZKIEM
Nowy sklep internetowy Jasia a w nim:

naturalne produkty regionalne wytworzone przez lokalnych producentów z Bieszczad i Beskidu.

Zapraszamy do zakupów on-line

https://jasiowapiwniczka.pl/


To początek naszej nowej przygody... 
Wiele lat temu w głowie Jasia zrodził się pomysł...
Jak daleko by sięgał pamięcią - góry były jego pasją. Niekoniecznie wielkie, odległe szczyty, lecz bliższe połoniny, rozciągające się nad malowniczymi wioskami Pogórza Karpackiego. Wędrując po bieszczadzkich i beskidzkich szlakach spotykał ludzi z pasją oraz wielkim sercem: artystów, rzemieślników, podróżników…
Z tych niezwykłych spotkań, nieco ponad 15 lat temu, postanowił stworzyć przystań z uwielbianymi przez siebie smakami i atmosferą. Tak zrodziło się wyjątkowe miejsce na mapie Rymanowa.
Hotel i Restauracja, w której każdy mógł i może opowiedzieć swoją historię, dyskusje przy butelce wina z pobliskiej winnicy, biesiady do białego rana z dobrą muzyką i swojskim jadłem w tle... Wszystko to stworzyło niepowtarzalny klimat naszej ostoi. Wracają tutaj ludzie z całej Polski i nie tylko.
Dzisiaj idziemy o krok dalej. Zabieramy Was do małych manufaktur, gdzie właściciele sami zbierają owoce do domowych konfitur, pszczelarze z miłością doglądają uli, a pod cierpliwym okiem i troskliwymi dłońmi spokojnie fermentują kiszonki… Te wszystkie skarby zgromadziliśmy w naszej Jasiowej Piwniczce i chcemy się nimi z Wami podzielić.
Myśleliście, że takich miejsc już nie ma? Zapraszamy Was w niezwykłą, kulinarno-artystyczną podróż…