29 lipca 2018r. odbyło się: FREEDOM, BIKE & ROCK AND ROLL - Jaś Wędrowniczek - Rymanów

2018-07-29 Freedom, Bike & Rock and Roll

29 lipca 2018r. odbyło się:
FREEDOM, BIKE & ROCK AND ROLL             

spotkanie miłośników motocykli

Program imprezy:

15:00 – rozpoczęcie imprezy, parking przy Jasiu

16:00 – parada motocyklowa do Iwonicza Zdroju, powrót do Jasia

* Paradę prowadzi Polonez …

18:00 – rozpoczynamy zabawę oraz grillowanie, konkursy, zabawy

łamanie na rękę, MOTO STRONG MAN

 

Karol Kownacki – Trener Person

Mistrz Polski w kategorii do 100kg — federacji WBBF/WFF – V-ce Mistrz Polski PCA Poland – Mistrz Europy w kat. do 100g i ME overall (mistrzostwo całych zawodow), czyli podwójne mistrzostwo.

Bartłomiej Chmielewski

Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej, Mistrz Polski w kulturystyce wzrostowej do 175 cm, Mistrz Polski w kulturystyce do 80kg, Zawodowy Mistrz Polski w siłowaniu na ręce 2016 w kat 70kg, 5 na pucharze świata zawodowowców w armwrestlingu, akademicki Mistrz Polski w trójboju siłowym 2012, mistrz polski juniorów w karate sportowym 2002r. – z wykształcenia inżynier informatyk

Patrycja Dulder

Mistrzyni Polski bikini fitnes 2018, Vice Mistrzyni Polski bikini model wpf, Vice Mistrzyni Polski bikini model NABBA z wykształcenia logopeda

Karolina Wójcik

2 miejsce w zawodach w Sopocie 2018, 2 miejsce puchar Polski wbff, 2017-1 miejsce puchar Bałtyku Władysławowo. Pochodzi z Limanowej gdzie prowadzi siłownie.

WYSTĄPIĄ ZESPOŁY:

MR. POLLACK  tworzą bracia Jacek (gitara,vocal) i Grzegorz (bębny) Polakowie oraz Bartłomiej Filip (bass,vocal), którzy karierę muzyczną rozpoczynali u ojca Justyny Steczkowskiej, ucząc się śpiewu w prowadzonym przez niego chórze.

Po kilkunastu latach założyli zespół rockowy i w roku 1990 nagrali swą pierwszą płytę QŃ.

Na tej płycie Jacek Polak pokazał swój doskonały warsztat gitarowy i został uznany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Od tego czasu zespół nagrał jeszcze kilka płyt, w tym – ku zaskoczeniu swych fanów – jedną płytę zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej („Air on 6 strings”, rok 2000, utwory m.in. Beethovena, Mozarta, Bacha, Rimskiego-Korsakova – bardzo popularny „Lot trzmiela”).

Płyta ta cieszyła się dużą popularnością, utwory na niej nagrane na stałe weszły do repertuaru koncertowego zespołu, a Jacek został określony „Paganinim Gitary”.

Zespół koncertował z powodzeniem na całym świecie, zaś jego muzycy zbierali indywidualne nagrody w konkursach i przeglądach instrumentalistów.