Koncert PROLETARYAT - Jaś Wędrowniczek

2023-06-05 Koncert PROLETARYAT

Zapraszamy na

Koncert
kultowego rockowego zespołu


PROLETARYAT

9 czerwca 2023r. (piątek) godz. 20:00


Suport zespołu INSEKT godz. 19:00BILETY:

Przedsprzedaż: do 31 maja

80 zł/os

Od 1 czerwca bilety w cenie: 90 zł/os

Zespół Proletaryat to legenda polskiej sceny rockowej, który działając od ponad 35 lat stworzył niepowtarzalny styl. Od samego początku poruszając się
w estetyce crossover, łączy perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem. 
W swoim dorobku muzycznym zespół ma 11 albumów studyjnych, setki koncertów w Polsce i za granicą. Mimo upływu czas nadal udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia.
Aktualnie PROLETARYAT promuje nowy album „Ząb za ząb”, wydany wiosną 2023 roku. Zapraszamy na trasę koncertową „Nie damy się 2023” obejmującą większą część kraju. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nowy materiał jaki i sztandarowe przeboje zespołu.


Obecny skład zespołu to:
Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew)
Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas)
Robert „Mały” Hajduk (perkusja)
Wiktor Daraszkiewicz (gitara)

INSEKT - to grupa ze Śląska, która w swoich kompozycjach lawiruje między rockiem lat 90., bujającym grunge’em i brudnym garażowym punkiem. Robal (gitara, wokal), Dżeju (bas) i Rufio (perkusja) połączyli siły w 2016 r., a przyświecał im jeden cel – porządnie namieszać na polskiej scenie muzycznej. Na przestrzeni lat wypracowali własne, charakterystyczne brzmienie, które przyciąga dziś uwagę fanów zarówno rocka alternatywnego, jak i szeroko pojętego metalu. W utworach Insekta nie brak melodyjnych gitarowych riffów, które w parze z polskojęzycznymi, bezkompromisowymi tekstami stanowią esencję rocka najwyższej próby.


Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wykupienie biletów do 7 dni od rezerwacji.


Rezerwacja biletów:

Recepcja
- 603364444, 134356733
email: 
hotel@jas-wedrowniczek.pl