Atrakcje w okolicy
Katalogi promocyjne
Książka kucharska
Katalog Carpathia
Facebook
Google+
Youtube

Ola Kozubal – występ

Ola Kozubal – występ – 22 XII 2013r. niedziela, godz. 13-17:00
wstęp wolny

Krośnianka Aleksandra Kozubal mimo młodego wieku na swoim koncie ma wiele nagród wyróżnień w konkursach wokalnych.

Wystąpiła w programie telewizyjnym „Mam Talent”

7

W precastingu szczęście dopisało Aleksandrze i znalazła się w gronie 300 osób wybranych do kolejnego etapu, którym był udział w ogólnopolskim castingu jurorskim z udziałem publiczności w Teatrze Polskim w Katowicach. Na przesłuchaniu z udziałem jury Ola zaprezentowała utwór „Jar of hearts”. Wynik był na „TAK”.

Kilka miesięcy po castingach, gdy program znalazł się na antenie TVN, o młodej i bardzo zdolnej wokalistce z Krosna zrobiło się głośno. Jej występ, wyemitowany w szóstym odcinku programu, zrobił furorę.   http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/niezwykla-dziewczynka-na-scenie-mam-talent,927207.html

Na temat Oli zawrzało w całym Internecie. Okrzyknięto ją „muzycznym odkryciem szóstego odcinka Mam talent” i „nieoszlifowanym diamentem”. Na jednej ze stron napisano: „ma głos jak dzwon i dlatego pięknie gra na klawiszach”. Występem Oli, jej talentem i muzykalnością zachwycone były jurorki – Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

piano bw redy

Udział w programie owocuje Występ Aleksandry Kozubal w „Mam talent” oprócz tego, że przysporzył jej wielu fanów, sprawił też, że utalentowana wokalistka zaczęła udzielać się muzycznie w różnych imprezach artystycznych. Mimo, że nie dostała się do finałowej czterdziestki telewizyjnego programu „Mam talent”, jej występ przyniósł sukces. Jeszcze w tym roku producent z Krakowa wyprodukuje jej debiutancki singiel.

https://www.facebook.com/aleksandrakozubal.krosno