Atrakcje w okolicy
Katalogi promocyjne
Książka kucharska
Katalog Carpathia
Facebook
Google+
Youtube

Grill – oferta specjalna

GRILLOWANIE W JASIU WĘDROWNICZKU

Kino w brzozowym gaju, romantyczny mostek z latarnia nad oczkiem wodnym, wodne koło młyńskie, wędzarnia ryb. Golonki, pstrąg, szaszłyki. Oryginalny wystrój, oświetlenie, nagłośnienie i dostęp do internetu. Czyli klimatycznie, swojsko i staropolsko, ale i komfortowo, multimedialnie, nowocześnie. Imprezy typu open space w Jasiu Wędrowniczku.

Imprezy typu open space, czyli na wolnym powietrzu, to idealna oferta na ciepłe letnie dni i gorące wakacyjne noce. Kompleksowe multimedialne wyposażenie sprawi, że smakowite ucztowanie odbywać się będzie w wyjątkowo komfortowych warunkach. A co będziecie smakowicie kosztować?

 

IMG_6937IMG_6963

Smakowite menu

Przepyszne potrawy spożywane w radosnej atmosferze to idealny przepis na udaną zabawę. Jaś Wędrowniczek oferuje Wam niezwykłe współtworzenie potraw w iście staropolskim stylu. Do Waszej dyspozycji oryginalne piece do pieczenia prosiaka, dziczyzny, barana, chleba, podpłomyków, wędzarnia ryb i ogromna, staropolska patelnia. Wasza impreza będzie niezwykłą podróżą w czasie, prawdziwą staropolską biesiadą.

Coś dla ducha

Poza aromatycznym i smakowitym menu oferujemy przednią zabawę w urokliwym miejscu. Sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, oryginalny wystrój i dostęp do Internetu otwierają niezwykłe możliwości realizacji zarówno kameralnych przyjęć jak i wielkich spotkań nawet dla trzystu osób!

Dla każdego coś odpowiedniego

Jaś Wędrowniczek to kusząca niebanalna alternatywa dla organizacji wesel, koncertów, eventów, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych. Przełamcie schemat, nudę i rutynę, wybierzcie na swoją imprezę miejsce stworzone przez pasjonatów niezwykłego celebrowania niezwykłych chwil. Zapraszamy do Jasia Wędrowniczka.

KONTAKT:

Justyna Szepieniec  tel.: 609 729 629, e-mail: rymanow@jas-wedrowniczek.pl

Patrycja Habrat tel : 695 981 714

Marzena Smoleń  tel : 665 464 965

<— Zobacz wszystkie oferty specjalne