Atrakcje w okolicy
Katalogi promocyjne
Książka kucharska
Katalog Carpathia
Facebook
Google+
Youtube

25.05.2019 – ULTRAMARATON JAGA-KORA

25.05.2019 (sobota)

ULTRAMARATON JAGA-KORA

 

W sobotę 25 maja, w Rymanowie Zdroju,  wystartuje III edycja Ultramaratonu Jaga-Kora, biegu górskiego, którego organizatorem jest Kamil Kardach i firma Kardach T.T.E. oraz Klub Biegacza Finisz Rymanów.

Ta sportowa impreza została objęta patronatem przez Burmistrza Gminy Rymanów
i realizowana jest przy współpracy z Nadleśnictwem Rymanów, Nadleśnictwem Dukla oraz Gminą Jaśliska. Dzięki licznym sponsorom a w szczególności, firmie  Ledlenser Polska oraz pracy licznych wolontariuszy, będzie możliwa realizacja tego wyjątkowego wydarzenia.

W tym roku biegacze zmierzą się na czterech dystansach: 105km, 70km, 40km i 17km.
Trasy ultramaratonu, poprowadzone są w znakomitej części legendarnym szlakiem kurierów beskidzkich Jaga-Kora. Swój udział potwierdziło ponad 430 zawodników (kobiet i mężczyzn) a rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie że będzie tutaj można spotkać wielu utytułowanych biegaczy z całego kraju, wśród których wystartują też biegacze z klubu Finisz Rymanów. Tych ostatnich, tylko kilku bo pozostali włączają się aktywnie do pracy przy obsłudze tego przedsięwzięcia.

 

Biuro zawodów oraz meta, zlokalizowane będą pod altanami nad Czarnym Potokiem
w Rymanowie Zdroju. Zapraszamy do poznania niezwykłej atmosfery tego wydarzenia, punkt kibica od godz. 12.00 do wieczora. Będzie wspólne grillowanie razem z „Jasiem Wędrowniczkiem” i dużo pozytywnej energii.

Szczegóły na: https://jaga-kora.com/

https://www.facebook.com/jagakora/