Atrakcje w okolicy
Katalogi promocyjne
Książka kucharska
Katalog Carpathia
Facebook
Google+
Youtube

13.07.14 – „Freedom, Bike & Rock and Roll”

freedom-bike-jas

 

O zespole:
Zespół powstał w październiku w 2012 roku w Krośnie, w województwie podkarpackim. To szóstka młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Formacja prezentuje szeroko pojęty power/melodic metal. Mocno rockowe dźwięki gitary łagodzone są instrumentami klawiszowymi, a także majestatycznym damskim głosem . Esencja muzyki, tekstów i silnych ludzi pompujących krew w serca słuchaczy. Po kilku miesiącach intensywnych prób w marcu 2013 roku zespół nagrał swoje pierwsze promo pt. „Far From The Sky” w studiu ScrewFactory, pod realizacją Janusza Bryt. W swojej prawie 2letniej karierze zagrali ponad 30 koncertów, między innym z takimi zespołami jak: Desdemona, Scream Maker, KRUK oraz z ex wokalistą Iron Maiden – Paulem Di’Anno. Skład jest stabilny i umocniony, pracuje nad nowym materiałem, by w najbliższym czasie nagrać debiutancki album.

Skład:
Izabela „Rhea” Borek – Wokal
Maciej „Lestar” Szot – Instrumenty Klawiszowe
Rafał „Ravu” Argasiński – Perkusja
Kuba „Strzała” Zwijacz – Gitara
Paweł Serwatka – Bas

Zapraszamy na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Du_hrcKkslg

Podczas zlotu firma RingRoad Rzeszów Autoryzowany Dealer Yamahy w Rzeszowie zaprasza na prezentację najnowszych modeli motocykli, skuterów i quadów Yamaha.
Będzie można porozmawiać z pracownikami o ciekawostkach technicznych, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na wybranych modelach motocykli.
Dla uczestników zlotu rozlosowane będą nagrody.

LOGO RINGROAD

M3856690_30

WAWA RZESZOW ukos czestotliwosci2