Atrakcje w okolicy
Katalogi promocyjne
Książka kucharska
Katalog Carpathia
Facebook
Google+
Youtube

06.11.2015 KONCERT CHARLI GREEN, 4SET,KRZYSZTOF „PUMA” PIASECKI

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek

zaprasza

6 listopada 2015  godz. 18.30

na koncert

CHARLI GREEN i Krzysztof „PUMA” PIASECKI i 4SET

 

Amerykański trębacz Charli Green ,kompozytor i aranżer, współpracownik Dextera Gordona, Bena Webstera, Arta Taylora i Lou Genetta, wystąpi z towarzyszeniem formacji, która łączy ze sobą różne bieguny muzycznych doznań – jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem i bluesową siłą przekazu.

Charli Green – urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, a obecnie pracuje ze własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Zespół 4SET to wyjątkowy kwartet podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój z drugiej wyrywają z siedzeń z elektryczną siłą.

Krzysztof Puma Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog – jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma „Gitara i Bas”. Jego koncerty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Występował między innymi z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem Whitem, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońka, Grażyną Łobaszewską, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Namysłowskim i in.

  • Charli Green – trąbka,
  • Krzysztof „Puma” Piasecki – gitara,
  • Łukasz Gorczyca – gitara basowa,
  • Jacek Prokopowicz – instrumenty klawiszowe,
  • Adam Grzelak – perkusja

 

Bilety wstępu: 25 zł/os

Rezerwacja biletów :

tel. 603 364 444